top of page

Hakkımızda

Hakkımızda

2019 Yılında Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızın alt yapı çalışmaları tamamlanmış olup ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 45001 Kalite yönetimi sertifikalarını almaya hak kazanmış bulunmaktayız. Üretimimiz gıda mühendisi ve ilgili labratuvarların peryodik denetiminde gerçekleşmektedir. Kanada, Rusya, Bulgaristan, Moğulistan, Birleşik Arap Emirliklerine İhracatımız devam etmesinin yanısıra direkt fabrikadan Tüm Türkiye'ye Kuruyemiş Online markası ile E-ticaret faaliyetine devam etmekte olup, 09.03.2021 tarihi itibariyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Ticaret Bakanlığı tarafından verilmiş e-ticaret sektöründeki İLK GÜVEN DAMGASINA sahip kuru yemiş ve kuru meyve markası olmanın gururunu yaşıyoruz.   

 

Vizyonumuz ve Misyonumuz: Vatandaşlarımıza gerçekten kaliteli ve taze ürünleri direkt fabrikadan %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet vermek. Yurt dışında ise Türkiye Cumhuriyetini ve ülkemizde yetişmekte olan ürünlerimizi tüm dünyaya en iyi bir şekilde temsil ederek marka değerimizi arttırmak.

Save Every Day at Kuruyemiş Online Güncel!

Looking for the best deals on nuts and dried fruits? Look no further than Kuruyemiş Online Güncel! We offer daily specials on our most popular products, so you can save big on the snacks you love. Whether you're stocking up for a party or just need a quick snack on the go, we've got you covered.

Subscribe & Save

20%

Off

Your Next Order

Thanks for Joining Our Community!

bottom of page